اخبار علمی فرهنگی هنری شبکه 2

(عمدتاً در منطقه اندراب) و در جنوب تخار (منطقه فرخار). این به این دلیل است که جبهه مقاومت تدارکات پنجشیر را در اولویت قرار می‌دهد و همچنین به این دلیل است که با یک هلیکوپتر که از نیروی هوایی پیشین افغانستان مانده است، از تاجیکستان، به طور منظم می‌تواند به پایگاه‌های این جبهه اکمالات و حمل و نقل کند.

ختم خشونت و خون‌ریزی و استقرار ثبات و صلح سراسری آرزوی هر شهروند افغانستان است. با توجه به ادامه حملات خونین و خشونت‌بار مانند مورد اخیر حمله بر مرکز آموزشی کاج در غرب کابل و اعمال محدودیت و خشونت در برابر اعتراضات مسالمت‌آمیز از سوی قدرت حاکم، چگونه می‌توان به ختم خون‌ریزی و خشونت امیدوار بود؟

درحالی‌که رسانه‌ها علاقه شدیدی به حضور در مراسم ازدواج آن‌ها داشتند، این دو در یک مراسم خصوصی به همراه خانواده و دوستان نزدیک خود در هتل شیلا در سئول ازدواج کردند.

This dilemma is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎

دید‌بان حقوق بشر می‌گوید گروه طالبان در افغانستان به قدرت رسیده‌، دست‌کم صد تن از نیروهای امنیتی پیشین این کشور را در چهار ولایت کشته‌ یا سر‌به‌نیست کرده‌است.

غزل قاسمی، دوست‌ بهنام لایق‌پور، از جانباختگان در رشت، بازداشت…

عکس

یک سوال.....ایا میشه کد دسته بندی یک قالب دیگه رو برداری واسه قالب بنده بزاری؟؟؟؟

پس از دستور اجرای «حد و قصاص» رهبر طالبان، ۱۹ نفر در شهر تالقان شلاق زده شدند

گلبدین حکمتیار می‌نویسد که متأسفانه تا حال دو طرف درگير؛ هيچ طرحى واضح، عملى، معقول و مشروع براى حل بحران ارائه نكرده اند.

تصامیم طالبان در پیِ یک سال تصرف نظامی افغانستان مستقیما به زمامداری بد کمک کرده و موازی با آن، کم نیستند کسانی که باور دارند این رژیم خود محکوم به شکست است.

سونگ در این فیلم، نقش یک فرد تنبل و بیکار اخبار جدید حقوق بازنشستگان را بازی می‌کرد. شاید برای شما جالب باشد که منتقدان بازی این بازیگر را در این فیلم ستایش کردند.

روز جهانی کودک؛ کودکان در کشور خواهان پایان فقر و محرومیت استند

تازه ترین خبرهای افغانستان، منطقه و جهان همراه با گزارش ها و بررسی روزنامه های مهم جهان وافغانستان.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *